Категорії

Інші сайти

www.mon.gov.ua  - на даному офіційному веб-сайті МОН розміщено усе навчально-методичне забезпечення, рекомендоване Міністерством до використання в навчальних закладах, зазначено у Переліках навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників.

www.iitzo.gov.ua – сайт Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

http://schools.techno.ru/sch1529/mxk/mxk.htm - сторінки даного сайту (Світова художня культура) призначені передусім для вчителів і містять інформацію щодо використання тих чи інших творів мистецтва у процесі навчання художньої культури, а також щодо етапів розвитку художньої культури.

http://artclassic.edu.ru/ - на цьому сайті можна знайти навчально-методичні матеріали з художньої культури, статті про види мистецтва, стилі, епохи, жанри. Зручним на цьому сайті є пошук за автором твору, назвою та періодом його створення.

Бібліотека

Что бы просмотреть либо скачать нажмите на картинку

Нормативно-правова база з музичного мистецтва

Скоромовки на англійській мові

Просмотреть и скачать можно нажав на картинку

Песни для детских игр на английском языке


Прослушать и скачать песни вы можете нажав на картинку 

Інтернет-ресурси

  Ресурси для вдосконалення англійської мови!


YouTube:
1) www.youtube.com/user/MinooAngloLink – корисні граматичні уроки.
2) www.youtube.com/user/dailydictation – американський англійський з невеликми диктантами та правильною вимовою.
3) www.youtube.com/user/duncaninchina – короткі відео про все на світі;)
Блоги
1) www.manythings.org/ – сайт з надвичайно корисною інфою, як можна підготуватись до тестів TESL / TEFL. Навіть носії мови його використовують.
2) situationalenglish.blogspot.com/ – вивчаємо англійський не словами, а під час ситуацій та за допомогою різноманітних виразів.
3) www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/language/ -відео для відшліфування вимови та граматики.
4) www.amalgama-lab.com/ – вивчення англійської мови за допомогою текстів пісень.

Цікаве в галузі

Переглянути сценарії ви можете перейшовши за посиланням:

Куточок країнознаства

Куточок країнознавства

Переглянути сценарії ви можете перейшовши за посиланням:

Сценарії до заходів

Посібники для підготовки до уроків Англійської мови

Посібники для підготовки до уроків англійської мови
для перегляд натисніть на картинку

Підручники з англійської мови 4 клас

4 клас


Підручники з англійської мови 3 клас

3 клас
Щоб переглянути або скачати підручник натисніть на 


Підручники з англійської мови 2 клас

2 клас
Щоб переглянути або скачати підручник натисніть на підручник

Підручники з англійської мови 1 клас

1 клас
Щоб переглянути або скачати підручник натисніть на підручник

Оцінювання предмета з ОМ

Критерії оцінювання знань, вмінь, навичок учнів початкових класів на уроках образотворчого мистецтва. Поточний і підсумковий облік знань. Мотивація оцінок.
Загальні критерії оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти затверджені наказом МОН України №371 від 05.05.2008 року
Візуальне (образотворче) мистецтво

Навчальна програма обр.мистецтво

Держ. стандарт


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 20 квітня 2011 р. № 462
Київ
Про затвердження Державногостандарту початкової загальної освіти
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 квітня 2011 р. № 462
початкової загальної освіти



Додаток 1
до Державного стандарту
БАЗОВИЙ
навчальний план

Тести та контрольні завдання



Підручники з Я у світі

Презентації з математики

Математичний КВК

1 клас
Мета: вправляти учнів у розв’язуванні прикладів і задач на основі таблиць додавання і віднімання чисел у межах 10, вчити учнів доводити, пояснювати, відстоювати свою думку, розвивати творчу особистість, пам’ять, логіку та увагу дітей, виховувати вміння бути кмітливими і винахідливими.

Обладнання: запис на дошці, таблиці для гри, картки із завданнями для учасників конкурсу, геометричні фігури, емблеми.
Хід уроку:
І. Організаційний момент.
Всі за парти ми сідаємо,
До роботи приступаємо,
Щоб помилок  уникати,
Треба пильність розвивати.
Подивилися на мене,
Усміхнулися усі:
Всі готові до роботи,
Всі бадьорі молодці.
1. Вступне слово вчителя.
Сьогодні, у нас незвичайний урок – урок КВК.
Сьогодні в нас цікава гра,
Змагатиметься наша дітвора
В умінні міркувати, а не хитрувати.
Уважним бути, не зівати
І правильно відповідати.
Згадайте все, що ви учили,
І в бій з суперником вступайте,
У чесній грі перемагайте.

Девіз КВК – це дотепність і сміх.
Хай будуть веселі обличчя всіх.

А це означає, що ми проведемо змагання у дотепності, кмітливості, знанні математики, перевіримо як ви умієте  швидко обчислювати приклади, розв’язувати задачі, логічно мислити у межах 10.
В нашому КВК приймають участь чотири команди, також є у нас команда уболівальників.
Давайте оплесками привітаємо команди.
Гравці якої команди будуть найактивнішими, найуважнішими, найкмітливішими – та команда й переможе. Ви будете змагатися, демонструвати свої знання. Допомагайте одне одному, бо успіх великої мірою залежить не тільки від ваших знань, а й від взаєморозуміння, взаємодопомоги вміння співпрацювати в команді, і звичайно, від дружніх стосунків. А оцінювати відповіді команд будуть наші гості – вони і є наше журі. Представлення журї.
Давайте познайомимось з учасниками команд.

А журі приступає до роботи і оцінює перший конкурс «Вітання».
За правильну відповідь – 1 бал.
1 команда: Команда «Допитливі» – до конкурсу готова.
Наш девіз:
Самостійно ми працюємо
Помилок не буде, факт!
Дуже добре ми міркуємо,
Щоб вийшов гарний результат.
2 команда: Команда «Кмітливі».
Наш девіз:
Кмітливі труднощі долають,
Вони завжди перемагають.
Перемогу ми здобудемо,
В боротьбі ми перші будемо.
3 команда: Команда  «Винахідливі».
Наш девіз:
Важких завдань для нас немає
Сьогодні ми перемагаємо.
4 команда: Команда  «Знайки».
Щоб усе прекрасно знати,
Будем добре міркувати,
Додавати, віднімати
І свій розум розвивати.

ІІ  конкурс «Розминка».

Ми проведемо її у вигляді гри. Хто перший підніметься по сходинкам.
За правильну відповідь – 1 бал.
Поки команди працюють, уболівальникам завдання.
1.     Назвіть сусідів числа 7.
2.     Назвіть числа до 10.
3.     Назвіть числа менше 8.
4.     Назвіть числа більші за 7.

СКАЧАТЬ

Турнір « Веселі, грайливі, кмітливі »


Підготувала: Крупач Л.Р., вихователь групи продовженого дня, спеціаліст  
                          І категорії

Мета. Збагатити знання дітей про рідну мову; розвивати пізнавальну активність,мислення та кмітливість вихованців; виховувати свідоме бажання навчатись.
Обладнання. Плакат «Розкидані прислівя», малюнок до гри «Кирило Кожум’яка», малюнки до ребусів з нотами.
                              Хід  заняття
- Дорогі діти! Сьогодні до нас, на групу продовженого дня, завітали  гості (…). Вони хочуть побачити і  переконатись, які розумні, веселі, кмітливі діти ходять на ГПД у нашій школі. Тож покажіть, які ви  чемні, виховані, кмітливі та розумні дітки.
                         В країну Знань, в країну чудову
                         Ми з вами сьогодні заходимо знову.
                         А щоб нам швидше до неї попасти,
                         Потрібно екзамен кмітливості скласти.
                        Тож сядьте рівненько, стежте уважно,
                        Щоб здогадатись вам було неважко.

Подорож до країни Математики


Мета. Розвивати в учнів логічне мислення, кмітливість; прищеплювати цікавість до математики; виховувати культуру спілкування.

Обладнання. План подорожі, геометричний матеріал, таблиці з завданнями.

Це учасники подорожі
З математикою дружим,
Рахувати любим дуже,
Перешкоди всі здолаєм -
Швидше в путь ми вирушаєм.
Вчитель: Ми вирушаємо в захоплюючу подорож до країни Математики. Ця
подорож буде хоч і з перешкодами, але дуже цікавою, повчальною. Ви всі розумні,
кмітливі, тому, я впевнена, що з завданнями справитеся добре. Давайте ознайомимося з
планом нашої подорожі.
Вчитель: Спочатку ми вирушимо до круглого озера, біля якого в будиночку живе дідусь
Ох. Потім нам потрібно зустрітися в лісовій школі з тітонькою Совою та її учнями. Далі
ми відпочинемо на лісовій галявині, поласуємо медом на пасіці, що знаходиться біля
квітучої лісової галявини і вже потім зустрінемо країну Математику у її палаці.
Зустріч з дідусем Охом.
Діти: Добрий день.

СКАЧАТЬ

“Математика — це справді цікаво”

План — конспект
позакласного заняття на тему:
“Математика — це справді цікаво”
(для учнів 4 класу)

МЕТА: Удосконалювати обчислювальні навички у цікавій формі.
Розвивати логічне мислення, пам'ять, кмітливість, вміння спілкуватись.
Поширювати і збагачувати знання і вчити помічати незвичне в очевидному. Виховувати уважність, самостійність, інтерес до математики.

Подорож з героями улюблених мультфільмів


ТЕМА.  Логіко – математичні ігри з героями улюблених мультфільмів
Мета: закріплювати навички кількісної та порядкової лічби в прямому та зворотному порядку, вміння розв’язувати приклади на додавання та віднімання в межах 10. Вправляти у встановленні відповідності між числом та цифрою, закріплювати знання геометричних фігур. Закріпити назви днів тижня. Розвивати логічне мислення під час розв’язування задач та геометричних завдань; пам'ять, увагу, творчі здібності, зв’язне мовлення. Виховувати інтерес до пізнавальної та логіко-математичної діяльності, впевненість у своїх силах, цілеспрямованість, бажання доводити розпочату справу до кінця, працювати   в  парах, групах.
Обладнання: персональний комп’ютер, фрагменти мультфільму «Марія і Ведмідь», картки із завданнями, лінійки, набори геометричних фігур, предметні малюнки, іграшки:  Марія та Ведмідь, Кузьма, Міла, Лунтик, яблука.

КОМБІНОВАНОВАНИЙ УРОК МАТЕМАТИКИ

Комбіновані уроки найбільш поширені в 1 4 класах, що пояснюються віковими особливостями молодших школярів, а також особливостями побудови початкового курсу математики. 
Тема:
Мета:
­   освітня:
­   виховна:
­   розвивальна:
Тип уроку:
Методи та прийоми:
       словесні: бесіда, розповідь, пояснення;
  практичні: метод вправ, робота з підручником, самостійна робота, метод програмованого навчання математики, інструктаж;
       наочні: ілюстрація, демонстрація;
       інтерактивні методи і прийоми: «Мікрофон», «Вірю – не вірю», «Так чи ні», Бліц-опитування «ланцюжком», «Спіймай помилку», «Світлофор», «Пінг-понг», «Незакінчене речення», «Знайди помилку», «Мозкова атака», «Карусель», Математичне доміно, «Сніжна грудка», Лото, «Акваріум».

Мінімум знань з методики навчання математики


  1.  
Методики викладання математики це …
педагогічна наука про мету, зміст, методи, форми і засоби передачі учням математичних знань, про виховання в процесі навчання.

  1.  
Предметом методики викладання математики є …
навчання математики молодших школярів учителем-класоводом в умовах класно-урочної системи.)

  1.  
Коли і ким було затверджено Державний стандарт початкової загальної освіти?
ЗАТВЕРДЖЕНО Постановою Кабінету Міністрів України
від 20 квітня 2011 р. № 462.

  1.  
Коли увійшов в дію Державний стандарт початкової загальної освіти?
1 вересня 2012 року.

  1.  
Державний стандарт початкової загальної освіти складається з …
Базового навчального плану початкової загальної освіти; загальної характеристики інваріантної та варіативної складових змісту початкової загальної освіти; державних вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учнів.

Модель позакласної роботи з математики

СХЕМА АНАЛІЗУ УРОКУ МАТЕМАТИКИ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

Тема: (за календарним планом)
Мета: (за вимогами державного стандарту)
Тип уроку: (за дидактичною метою)
Методи та прийоми:
Здоров’язберігаючі технології:
Міжпредметна інтеграція:
Обладнання уроку: (Чи визначено в плані і як практично використане на уроці. Мета, місце і методика використання різних засобів навчання – унаочнення, підручника, навчальних посібників, дидактичних матеріалів, технічних засобів навчання)
Хід уроку
Зміст уроку
Питання для аналізу (дати письмову відповідь на запитання)
І. Організація уроку
Яка загальна підготовка до уроку класу (готовність вчителя до уроку – наявність конспекту уроку, наочних засобів і т.д.; учнів – наявність зошитів, підручників і т.д.; класного приміщення - чистота, класна дошка, крейда, освітлення, програмне забезпечення тощо)?
Чи вчасно розпочався урок? Які методи, прийоми використав вчитель для емоційного налаштування учнів до уроку?
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Вчитель перевірив домашню роботу? У якій формі?

Вправи для розминки з інформатики

Ребуси по інформатиці